Trening CyberBody

Czy można stosować trening EMS w domu lub samodzielnie?
Oczywiście, że tak. Do klasycznego treningu EMS takiego jak podczas zajęć w klubie fitness potrzebujemy specjalistycznego sprzętu, czyli kombinezonu podłączonego kablami do jednostki zawiadującej takim treningiem. Do tego potrzebujemy jeszcze trenera, który zna działanie urządzenia do treningu EMS. Koszt takiego sprzętu często przekracza kilkadziesiąt tys. złotych i skierowany jest przede wszystkim do klubów fitness lub siłowni.
Drugą opcją dostępną od niedawna jest zakup urządzenia do elektrostymulacji mięśni w wersji bezprzewodowej. Taka opcja jest zdecydowanie tańsza i ma wiele zalet w stosunku do treningu EMS w klubie.
CyberBody to produkt skrojony na potrzeby naszych klientów, wytwarzany z najbardziej zaawansowanych technologii o najwyższej jakości wykonania. Kombinezony i inne elementy wyposażenia do treningu są bardzo wygodne, nie krępują ruchów ćwiczącego. Trening z CyberBody to czysta przyjemność. Budowanie formy bez katowania się na siłowni i kontuzji.

Realizuj cele treningowe w swoim domu!

Trening EMS z CyberBody to:

Możliwość samodzielnego dobierania programów i cykli do własnych potrzeb podczas treningów.

Uniwersalność, które możemy stosować również w fizjoterapii domowej, masażach, dolegliwościach bólowych czy rehabilitacji.

Mobilność – kombinezon CyberBody możemy zabrać na siłownię, do klubu fitness,  w podróż czy ćwiczenia w plenerze.

CyberBody daje możliwość dopasowania kombinezonu dla każdego -10 rozmiarów kombinezonów.

Energybox – sterownik ma kompaktowy kształt, a jego wielkość porównywalna jest do telefonu komórkowego.

Przystępna cena urządzenia dostępna dla każdego.

CyberBody to doskonały trening dla wszystkich!

Dla tych, którzy cenią swój czas i dbają o zdrowie. Niezależnie od wieku, celu czy sprawności trening z wykorzystaniem CyberBody jest skuteczną metodą, dzięki której osiągniesz zamierzone cele.

Slide
Kontakt z nami

Insway Sp. z o.o.

ul. Słoneczna 10
63-200 Jarocin

+(48) 572 514 537

Śledź na na: