Dla kogo CyberBody?

DLA KOGO CyberBody?

Bezprzewodowy kombinezon CyberBody, to nowoczesna technologia rzeźbienia ciała, która wreszcie jest dostępna dla każdego.

01.

DLA CHCĄCYCH MODELOWAĆ CIAŁO

Specjalna budowa kombinezonu CyberBody stymuluje 10 partii mięśni ( 20 elektrod, których nie potrzeba zwilżać). Dzięki ukierunkowanej stymulacji wybranych partii mięśniowych można budować, kształtować i definiować obszary takie jak, np. brzuch, aby uzyskać tzw. sześciopak. Ponieważ różne elektrody są przymocowane do różnych obszarów ciała, siła poszczególnych impulsów może być kontrolowana i regulowana w razie potrzeby.
CyberBody daje możliwość niezależnego stymulowania: biceps i triceps, niezależna stymulacja mięśnia dwugłowego i czworogłowego, pośladków i ud.

02.

DLA CHCĄCYCH ZRZUCIĆ WAGĘ

Trening z CyberBody pobudza więcej skurczów mięśni niż trening konwencjonalny i pozwala spalić mnóstwo kalorii, dzięki czemu utrata wagi następuje szybciej niż podczas tradycyjnej formy wysiłku, szczególnie w pierwszej fazie po treningu ze względu na wysoką intensywność spalania kalorii, nawet po treningu. Dzięki CyberBody zrzucisz wagę, ale również zredukujesz cellulit . Pierwsze widoczne efekty już po kilku treningach.

03.

DLA OSÓB MAJĄCYCH MAŁO CZASU

Taki trening to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą być fit, ale nie mają motywacji lub czasu. Przede wszystkim trening z CyberBody jest niesamowicie ekonomiczny czasowo, pozwala na 20-minutową sesję raz lub dwa razy w tygodniu w odstąpienie 2-3 dni.

04.

DLA SZUKAJĄCYCH BEZPIECZNEGO TRENINGU

CyberBody jest bardzo bezpieczną formą treningu, która może być stosowana zarówno przez osoby niewysportowane, jak i te, które uprawiają sport zawodowo. Trening z CyberBody praktycznie nie obciąża stawów i nie niesie ze sobą ryzyka kontuzji.

05.

DLA OSÓB W KAŻDYM WIEKU

Trening z CyberBody polecany jest dla niewysortowanych jak i dla systematycznie uprawiających wszelką aktywność fizyczną niezależnie od wieku.

06.

DLA OSÓB W TRAKCIE REKONWALESCENCJI

CyberBody dzięki stymulacji zewnętrznej pozwala aktywizować mięśnie bez obciążania kręgosłupa i innych stawów. Jeśli mamy do czynienia z osobą powracającą do sprawności po urazie, zabiegu, metoda ta daje nam możliwości wykraczające poza potencjał treningu tradycyjnego. Zatem traci moc sprawczą wymówka o “niemożliwości dźwigania na kręgosłup”.

07.

DLA OSÓB, KTÓRE NIE LUBIĄ TRENOWAĆ

W współczesnym świecie jest spora grupa osób, która nie lubi ćwiczyć. Zdają sobie sprawę jak ważny jest ruch dla zachowania zdrowia, ale powstrzymuje ich lenistwo i niechęć do ćwiczeń. Dopiero kiedy poczują się źle, ich wyniki badań są niepokojące lub gdy staną w obliczu wesela siostry czy brata, „biorą się za siebie”. Najlepszą i najnowocześniejszą metodą ćwiczeń na ten czas jest właśnie 20-minutowy, intensywny trening z CYBERBODY. Szybkie i widoczne efekty zmienią ich spojrzenie na aktywność fizyczną. Ważne z punktu widzenia klienta jest to, że trening z CyberBody jest ekonomiczny czasowo. Pozwala przeznaczyć na rzetelny, wymagający trening jedynie wspomniane już 20 minut swojego cennego czasu. To co godne podkreślenia, że czas poświęcony na trening to jeden, dwa maksymalnie razy w tygodniu, aby o siebie zadbać. Zupełnie początkującym pozwoli uzyskać czucie mięśniowe potrzebne do kontroli techniki oraz w stosunkowo szybkim czasie zbudować kondycję pozwalającą na wykonywanie efektywnych jednostek treningowych.

08.

DLA PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ W JEDNYM Z TYCH OBSZARÓW

Kluby fitness
Profesjonalne studia sportu
Studia oferujące trening personalny
Ośrodki odnowy biologicznej
Treningi z dojazdem do klienta
Ośrodki lecznicze Centrum rehabilitacji
Hotele, pensjonaty, sanatoria
Salony piękności i SPA
Salony kosmetyczne

Warto podkreślić, że z punktu widzenia właściciela w/w działalności CYBERBODY EMS daje możliwość przyjęcia większej ilości klientów w tej samej jednostce czasu. Mało tego, wyraźnie w górę idzie też prestiż klubu.

Z punktu widzenia biznesowego zyskujemy klienta niszowego, który nie chodzi na siłownię i nigdy się z nią nie zwiąże. Trening EMS skierowany jest do ćwiczących o różnym poziomie zaawansowania, a przez to dając im odpowiednie korzyści. Osobom początkującym pozwoli uzyskać czucie mięśniowe potrzebne do kontroli techniki oraz w stosunkowo szybkim czasie osiągnąć kondycję, o której tylko marzyli. Natomiast osoby, które już jakiś czas trenują, zyskają dodatkowy narzędzie w dążeniu do założonych rezultatów. To właśnie trening z CyberBody pomoże im podnieść efektywność planu treningowego. Osoby o wysokim poziomie zaawansowania, których organizmy często wpadają w treningową rutynę, uzyskają bodźce, które przełamią bariery estetyczne czy fizyczne ich ciała. Trening z CyberBody sprawi, że poczują się naprawdę spełnieni.

A może zastanawiasz się nad otwarciem studia treningu EMS?

ZWIĘKSZ SWOJE ZYSKI DZIĘKI SPRZĘTOWI CYBERBODY EMS!

Slide
Kontakt z nami

Insway Sp. z o.o.

ul. Słoneczna 10
63-200 Jarocin

+(48) 572 514 537

Śledź na na: