EMS

Nowoczesny, bezprzewodowy system EMS.

EMS to trening funkcjonalny szturmem podbijający świat fitness. Jest wiele powodów, dzięki którym wzrasta zainteresowanie treningiem EMS: odciążenie stawów, prosta i przyjemna forma treningów, a przede wszystkim oszczędność czasu. Elektrostymulacja zaczęła pojawiać się na polskim rynku kilka lat temu, wtedy właśnie zaczęły powstawać pierwsze studia zajmujące się treningiem wykorzystującym impulsy nerwowo-mięśniowe. Mimo iż taki sposób treningu był znany na świecie już od wielu lat, w Polsce wciąż jest mało osób mających wiedzę na temat EMS. Do tej pory barierą często nie do pokonania była dostępność sprzętu do treningu EMS, ale przede wszystkim cena urządzeń.
Dziś, trening EMS szybko rozwija się w Polsce i nieustannie zdobywa rzesze nowych zwolenników. Najważniejsze, że obecnie dostępność i cena nie jest przeszkodą. Teraz dzięki CyberBody, trening EMS jest dostępny praktycznie dla każdego. Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę i swoje cele fitness.

DLACZEGO CyberBody?

Trening EMS bez kabli

Niesamowita popularność treningu EMS wśród profesjonalistów sprawiła, że trening EMS wszedł na wyższy poziom. Dzięki technologii Bluetooth i EMS przygotowaliśmy dla Ciebie bezprzewodowy kombinezon CyberBody, pozwalając na pełną swobodę ruchów. Dzięki temu możesz stać się sprawniejszy, silniejszy, zdrowszy. Od teraz, dzięki CyberBody możesz korzystać z zalet treningu EMS bez kabli, całkowicie bezprzewodowo!

CyberBody to łatwy w obsłudze, intuicyjny interfejs

Kompaktowy Box obsługiwany na smartphonie lub tablecie. Możliwość samodzielnego ustawienia zmiany czasu trwania impulsu i przerwy podczas treningu.

Trenuj gdzie chcesz!

Trenuj w domu, na świeżym powietrzu (outdoor), w hotelu na wakacjach, podczas podróży służbowej itp. Dzięki CyberBody możesz również ćwiczyć w klubie pod okiem trenera.

CyberBody daje do dyspozycji 6 programów treningowych.

6 programów treningowych dostosowanych do różnych rodzajów aktywności fizycznej. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni program treningowy dostosowany do jego potrzeb. Wagi / Cardio / Mięśnie i Siła / Relaks / Profesjonalny / VIP. Duża rozpiętość poziomu natężenia treningu, pozwala osiągnąć zamierzony cel zarówno dla początkującego użytkownika, jak również dla osoby systematycznie ćwiczącej.

Trening XXI wieku!

Kombinezon to twoja druga skóra

Dbamy o każdy szczegół, dlatego też nasz kombinezon jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Ma estetyczny wygląd, doskonale dopasowuje się do ciała, zapewnia komfort i higienę podczas treningów, dostępny w 10 rozmiarach. Kombinezon CyberBody jest stosunkowo niewielki i mieści się w torbie sportowej lub walizce.

Oszczędność czasu

Dużą zaletą treningu EMS jest przede wszystkim krótki czas jego trwania. Trening z CyberBody trwa jedynie 20 minut i może być wykonywany nawet tylko raz w tygodniu. 20 minutowa elektrostymulacja mięśni zastępuje 3 godzinny trening na siłowni.

Wysoka efektywność. Znakomite rezultaty

Dużą zaletą treningu z CyberBody jest przede wszystkim krótki czas jego trwania. Efekty widoczne po 4-6 treningach.

Slide
Kontakt z nami

Insway Sp. z o.o.

ul. Słoneczna 10
63-200 Jarocin

+(48) 572 514 537

Śledź na na: